1 вересня — День підприємця

Шановні підприємці!

Вітаю вас з професійним святом!
У цей день ми вшановуємо тих, хто зумів реалізувати свої ідеї та потенціал у самих різних сферах діяльності — в промисловості, житлово-комунальному господарстві, транспортному та побутовому обслуговуванні населення, торгівлі, охороні здоров’я, освіті, будівництві та інших значущих галузях.
Підприємець — це ініціатива, покликання і характер, які пробиваються вперед і долають перешкоди. Чимало сил, сміливості необхідно, щоб відкрити свою справу, розвивати і просувати її.
Я дякую всім підприємцям, хто піклується про своїх працівників, хто веде свій бізнес відкрито і чесно, за сумлінну, творчу працю, вагомий внесок у розвиток нашого міста!
Від душі бажаю міцного здоров’я і благополуччя, нових досягнень і руху тільки вперед!

З повагою — Сергій Хортів, міський голова

Уважаемые коллеги!

Примите поздравления с днем предпринимателя.
Желаю вам, смелым и находчивым людям, чтобы у вас всегда появлялись гениальные идеи и хватало сил на их реализацию!
Пусть бизнес будет приятным и доходным, партнеры — порядочными и честными, а клиенты — довольными и благодарными! И пусть работа будет действительно любимой и приносит настоящее удовольствие!
Мира и добра вам!

С уважением —
Геннадий Минин,
Генеральный директор ЧАО «Рубежанский картонно-тарный комбинат»

Шановна підприємницька громадо! Шановні підприємці!

Вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня підприємця!
Підприємницький талант – таке ж багатство нації, як і природні ресурси. Такий титанічний труд під силу лише сильним та ініціативним людям. Нехай ваш шлях розвитку та процвітання буде світлий і чистий! Займайте провідні ніші в своїй сфері, ставайте лідерами і ніколи не здавайтеся!
Від щирого серця бажаємо вам невичерпного потоку грошових надходжень, мінімізації витрат, лояльних партнерів, стабільного прибутку!
Нехай всі підприємницькі ризики будуть зведені до мінімуму, справа процвітає, нові ідеї реалізуються, всі двері відчиняються, рішення знаходяться, а конкуренти дрімають!
Розвитку і зростання вам!

З повагою — дирекція та колектив ТОВ НВФ «МІКРОХІМ»

Шановні підприємці!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня підприємця.
Висловлюємо вам подяку за наполегливу працю та активну громадянську позицію, високий професіоналізм та ініціативність. Розвиток підприємництва і збільшення на цій основі надходжень до державної скарбниці дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних проблем, передбачає зміцнення економіки, надає їй гнучкості, створює нові робочі місця.
Бажаю вам подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання незалежної України.Міцного здоров’я, щастя і благополуччя вам та вашим родинам.

З повагою — Андрій ЗАБРОВСЬКИЙ,
начальник Рубіжанського управління ГУ ДФС у Луганській області