1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Шановні мешканці нашої громади, дорослі й діти!

Відзначаючи Міжнародний день захисту дітей, кожен дорослий повинен задуматися над тим, наскільки важливою є допомога дітям. Адже фраза «діти – це наше майбутнє» – це не банальність, це факт.
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей хочу щиро подякувати всім тим, хто завжди знаходиться поруч із дітьми; тим, завдяки кому діти знаходяться у люблячому оточенні та відчувають себе у безпеці.
Усім юним мешканцям Рубіжанської громади бажаю, щоб кожен ваш день був сповненим чудових відкриттів і пригод, яскравих вражень, спілкування із близькими та друзями!
А завдання нас, дорослих – не лише на свято, а щоденно докладати максимум зусиль для того, щоб кожна дитина росла в любові, комфорті та безпеці.

Сергій ВЕЛЬМОЖННИЙ, народний депутат України

Шановні земляки, юні й дорослі мешканці Рубіжанської громади!

1 червня – це день, який має особливе значення: він нагадує нам, що, на превеликий жаль, у нашому суспільстві є діти, яким бракує справжнього дитинства, сімейного тепла, спілкування з однолітками й мирного неба над головою.
Саме заради того, щоб кожна дитина мала люблячу родину, щоб здійснювалися всі дитячі сподівання та мрії, дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди.
Напередодні Міжнародного дня захисту дітей вітаю всіх тих, хто в силу своєї професії чи активної життєвої позиції піклується про дітей і допомагає їм твердо стати на ноги. Це не лише батьки, а й вихователі, учителі, медики, наставники, соціальні працівники, правоохоронці та багато інших фахівців, повсякденна праця яких спрямована на захист дітей і дитинства.
Щиро бажаю вам сил і витримки, впевненості в завтрашньому дні
Нехай найкращою подякою за вашу працю будуть щасливі дитячі очі!
А маленьким мешканцям нашої громади щиро зичу батьківського тепла та взаєморозуміння з друзями. Нехай ваше дитинство буде яскравим і захоплюючим!

Сергій ХОРТІВ, міський голова

Наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє –це наші діти

Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.
Піклування про підростаюче покоління, про його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.
1 червня – не лише свято дитинства, а ще й нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на здобуття освіти, дозвілля і відпочинок.
Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього, ми повинні виховувати гідних громадян нашої країни. Діти – це наше майбутнє, а значить – майбутнє України.
Напередодні Міжнародного дня захисту дітей бажаю маленьким мешканцям нашої громади міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства!
А всім, хто працює заради цього – сил, енергії та наснаги!

Олександр САВЧЕНКО, заступник міського голови,

Дорогі наші маленькі друзі!

У перший день літа в багатьох країнах світу відзначають Міжнародний день захисту дітей, який давно в нашій країні став традиційним святом.
З нагоді цієї дати щиро зичимо вам, вашим батькам, бабусям і дідусям, вашим близьким міцного здоров’я й миру, щастя й добробуту, насиченого цікавого життя!
Пам’ятайте, що майбутнє нашої країни залежить від того, наскільки освіченими, працьовитими й патріотичними людьми ви станете.
А наше завдання – в усьому вас підтримувати.

Валерій КАУТ, голова правління,
Володимир ПРОКОПЕНКО, директор ПП «Каут»